NBA vidurio sezono turnyras: tvarkaraštis, formatas ir grupės

Pirmą kartą šiais metais bus surengtas NBA turnyras, kuris vyks sezono metu. Jis prasidės lapkričio 3 d., penktadienį, ir baigsis gruodžio 9 d., šeštadienį, finalu Las Vegase. Sezono turnyrą sudarys du etapai: grupės varžybos ir atkrintamosios varžybos.

Formatas

Visos 30 komandų atsitiktine tvarka buvo suskirstytos į grupes po penkias savo konferencijose pagal 2022-23 m. reguliariojo sezono pergalių ir pralaimėjimų rekordus.  Nuo lapkričio 3 d. iki lapkričio 28 d., kiekviena komanda sužais ketverias grupės rungtynes – po vienas rungtynes su kiekvienu savo grupės varžovu, dvi rungtynes žais namuose ir dvi išvykoje.

Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios komandos: geriausią rezultatą grupių rungtynėse kiekvienoje iš šešių grupių turinti komanda ir dvi „laukinės kortelės“ (geriausią rezultatą grupės rungtynėse turinti kiekvienos konferencijos komanda, kuri savo grupėje užėmė antrąją vietą).  Atkrintamosiose varžybose bus žaidžiamos vienerios ketvirtfinalio, pusfinalio ir finalo rungtynės.  Atkrintamųjų varžybų komandos varžysis dėl prizinio fondo ir naujo sezono turnyro trofėjaus – NBA taurės. Pasibaigus turnyrui, NBA paskelbs naudingiausią varžybų žaidėją ir viso turnyro komandą. Rinkimai bus vykdomi atsižvelgiant į žaidėjų pasirodymą grupės ir atkrintamosiose varžybose.

Visos 67 rungtynės abiejuose turnyro etapuose bus įskaičiuojamos į reguliariojo sezono turnyro lentelę, išskyrus čempionatą. 2023-24 m. sezone kiekviena komanda ir toliau sužais 82 reguliariojo sezono rungtynes, įskaitant tas, kurios dalyvaus grupių varžybose ir atkrintamosiose varžybose.

Tvakraraštis

Lapkričio 3 – 28 dienomis: grupių etapas

Gruodžio 4 – 5 d.: atkrintamosios varžybos

Gruodžio 7 d.: pusfinaliai

Gruodžio 9 d.: finalas

Kiekvienai iš 22 komandų, nepatekusių į NBA turnyro ketvirtfinalį, bus paskirtos dvejos reguliariojo sezono rungtynės (vienos namuose ir vienos išvykoje), kurios bus žaidžiamos gruodžio 6-8 d..  Šių 22 rungtynių burtai bus nustatomi pagal formulę, remiantis kiekvienos konferencijos grupių varžybų turnyrine lentele.

Jeigu norite sužinoti Eurolygos tvarkaraštį spauskite čia.

Taip pat čia rasite NBA reguliariojo sezono tvarkaraštį.

Bei Betsafe-LKL formatą bei tvarkaraštį rasite čia.

Grupės

Vakarų konferencija

A grupė:

Memfio „Grizzlies“

Fynikso „Suns“

Los Andželo „Lakers“

Jutos „Jazz“

Portlando „Trail Blazers“

B grupė

Denverio „Nuggets“

Los Andželo „Clippers“

Naujojo Orleano „Pelicans“

Dalaso „Mavericks“

Hiustono „Rockets“

C grupė

Sakramento „Kings“

Golden State „Warriors“

Minesotos „Timberwolves“

Oklohomos „City Thunder“

San Antonio „Spurs“

Rytų konferencija

A grupė

Filadelfijos „76ers“

Klivlando „Cavaliers“

Atlantos „Hawks“

Indianos „Pacers“

Detroito „Pistons“

B grupė

Milvokio „Bucks“

Niujorko „Knicks“

Majamio „Heat“

Vašingtono „Wizards“

Šarlotės „Hornets“

C grupė

Bostono „Celtics“

Bruklino „Nets“

Toronto „Raptors“

Čikagos „Bulls“

Orlando „Magic“

ž